La Finestra Sul Vaticano

  • 90 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

2-slaapkamer La Finestra Sul Vaticano Rome appartementen hebben een eersteklas ligging binnen 25 minuten wandelen van de San Luigi dei Francesi en bieden plaats aan maximaal 6 gasten. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zaken of vrije tijd.

Dit appartement heeft een bidet, een apart toilet en een douche voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, bieden La Finestra Sul Vaticano appartementen gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Het appartement van 90 m² is gelegen in de Vaticano Prati wijk van Rome op 3 km van het station Roma Termini. La Finestra Sul Vaticano appartement ligt ook in de buurt van de Vaticaanse Musea. Dit 2-badkamer appartement is op op 30 minuten wandelafstand van de Mond der Waarheid gelegen. Deze accommodatie ligt binnen een paar straten van de dichtstbijzijnde bushalte 110open.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near La Finestra Sul Vaticano Rome
Roman Dream II
Mobiele prijsaanbieding

Roman Dream II

9.5
Voortreffelijk 50 beoordelingen
77 m van de accommodatie
USD 188 USD 169
per nacht
La Casa Dei Sogni Di Serena
Mobiele prijsaanbieding

La Casa Dei Sogni Di Serena

7.7
Goed 104 beoordelingen
108 m van de accommodatie
USD 61 USD 55
per nacht
Tropical House Vatican Area
Mobiele prijsaanbieding

Tropical House Vatican Area

8.9
Fantastisch 17 beoordelingen
265 m van de accommodatie
USD 560 USD 504
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    19 km

    Treinstations

    Roma San Pietro Station
    300 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerIT058091B4DBOY8F4R
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is La Finestra Sul Vaticano appartement te vinden?
      La Finestra Sul Vaticano appartement is in de Vaticano Prati wijk van Rome gesitueerd, binnen 25 minuten wandelen van de San Luigi dei Francesi.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van La Finestra Sul Vaticano appartement?
      Populaire plekken in de buurt van La Finestra Sul Vaticano appartement zijn onder andere de Mond der Waarheid, de San Luigi dei Francesi, de Vaticaanse Musea.
    • Hoeveel kost het om bij La Finestra Sul Vaticano appartement te verblijven?
      De huurprijs van La Finestra Sul Vaticano appartement is €280.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Bij dit appartement kunnen gasten betalen met Visa, Maestro en Diners Club en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van La Finestra Sul Vaticano appartement?
      Restaurants in de buurt van La Finestra Sul Vaticano appartement zijn onder andere Hono Cuisine Concept en I Quattro Mori Hostaria restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in La Finestra Sul Vaticano appartement?
      Bij La Finestra Sul Vaticano appartement vinden gasten een ingerichte kitchenette met een koffie/theezetapparaat, keukengerei en glaswerk.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 90 m².
    • Biedt La Finestra Sul Vaticano appartement laat in- en uitchecken?
      Ja, laat in- en uitchecken kan voor uw gemak geregeld worden bij La Finestra Sul Vaticano appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Rome Ciampino
    19 km

    Treinstations

    Roma San Pietro Station
    300 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    La Finestra Sul Vaticano Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten